MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 5907081
nr 590 7081
Fåtölj
Galon
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 juli 2009
kl 18:47:50
13/7 18:42:50